10.05.2024

AXOR взяв участь у фестивалі релокованих бізнесів Check-in Dnipro

AXOR взяв участь у фестивалі релокованих бізнесів Check-in Dnipro

27-28 квітня в Дніпрі відбулась масштабна подія - фестиваль релокованих бізнесів Check-in Dnipro. Спікером від AXOR виступила заступниця директора з маркетингу Олена Крекніна. Вона розповіла про модернізацію виробництва та інновації, які ми запровадили вже після початку повномасштабної війни. Ми робимо ставку на розвиток, тож інвестуємо у виробництво та розробку нової продукції, якої потребує віконний ринок. 

Окремо пані Крекніна розповіла про благодійну та соціально відповідальну діяльність AXOR, оскільки це наша важлива цінність. Такий підхід відображається в кожному аспекті нашої діяльності, і ми пишаємося тим, як це впливає на розвиток підприємства та просування нашого бренду. Окремо хочемо нагадати про масштабний збір на мобільні госпіталі, який ми підтримуємо. Це повністю укомплектовані лікарні на колесах, які можуть рятувати до 100 життів безпосередньо біля лінії фронту. 

Протягом двох днів роботи фестивалю було представлено безліч різноманітних бізнесів Дніпровщини та обговорено виклики, які зараз стоять перед підприємцями. Але найважливіше - це те, що ми зустріли багато молодих і перспективних людей, які у майбутньому можуть  стати нашими клієнтами або навіть працівниками. Надзвичайно важливо знайомити молодь з українськими бізнесами та показувати, що є багато сучасних виробництв.

Були раді зустрітись з усіма партнерами та познайомитись з новими людьми!