15.11.2023

AXOR взяв участь у конференції TeamWIN 2023!

AXOR взяв участь у конференції TeamWIN 2023!

8 листопада у Києві відбулась масштабна бізнес-конференція TeamWIN Windows & Glass day 2023. Цьогоріч головною темою стало відновлення України та можливості для бізнесу, пов’язані із цим. Учасники багато говорили про розвиток будівельної галузі, тенденції, які спостерігаються на ринку СПК, та стратегії роботи в сучасних реаліях.

Директор зі збуту AXOR Industry Едем Хаурмаджі розповів про роботу компанії під час війни, участь у проєктах з відновлення країни, а також презентував декілька новинок, які з’явились на ринку за останні два роки. Значну увагу він приділив оновленій лінійці фурнітури Komfort Line K3 Smart&Quick, адже це базовий продукт, який став ще більш зручним для заводів-виробників. Також було представлено віконні ручки власного виробництва, натискні гарнітури, замки та 3D петлі для металопластикових дверей.

Окремо варто сказати про приховані петлі AXOR Arte Interior для міжкімнатних дверей. Вони зроблені за усіма міжнародними стандартами, пройшли необхідні випробування та підтвердили свою високу якість. Така продукція демонструє, що українські компанії успішно налагоджують технологічно складне виробництво навіть під час війни та можуть претендувати на закордонні ринки.

Чимало відвідувачів високо оцінили продукцію AXOR на демонстраційному стенді та виявили зацікавленість у подальшому співробітництві. Неминуча активізація будівельного ринку України не тільки створює нові можливості для бізнесу, але й підтримує національну економіку та дозволяє компаніям брати участь у важливих волонтерських проєктах.