19.09.2013

Інтерв'ю з керівником компанії «Будкапітал» (м. Київ)

Пропонуємо вашій увазі бліц -інтерв'ю з керівником компанії « Будкапітал » (м. Київ) - Федас Тетяною Миколаївною. 


AXOR INDUSTRY : Тетяна , добрий день . Як давно Ви почали працювати з фурнітурою Komfort Line К-3 ? 
Тетяна Федас : З фурнітурою Komfort Line К-3 ми почали працювати з квітня 2013 р, а взагалі з підприємством AXOR у нас давні ділові стосунки і коли у компанії з'явилася фурнітура власного виробництва, то наше рішення було очевидним. 

AXOR INDUSTRY : Але враховуючи столичний менталітет, Ви могли зіткнутися з певною недовірою до фурнітури українського виробництва?
Тетяна Федас : Ви знаєте, нас це не бентежило. Адже не так важливо місце виробництва фурнітури як важливий технологічний процес, обладнання, персонал і взагалі підхід компанії до своєї справи. Ми довіряємо компанії AXOR INDUSTRY і вони виправдовують нашу довіру виробництвом якісного продукту . Підтвердженням цього є те , що наша компанія однією з перших використала фурнітуру Komfort Line K - 3 при склінні елітного об'єкта - житлового комплексу « Квартал» у місті Києві. 

AXOR INDUSTRY : Що ви можете сказати про сервіс нашої компанії і наскільки важливо для вас отримання додаткових послуг? 
Тетяна Федас : Звичайно , співпраця з AXOR INDUSTRY не обмежується тільки закупівлею продукції . Наша компанія отримує повноцінну маркетингову і технічну підтримку. Фахівці AXOR оперативно реагують на виникаючі питання , проводять навчання та презентації для нашого персоналу . 

 AXOR INDUSTRY : Тетяна, спасибі за інтерв'ю . Бажаємо успіху вам і вашій компанії.