14.07.2016

AXOR INDUSTRY взяв участь у заході з нагоди Дня Архітектора

Чудовий дизайнерський інтер'єр, багато світла з розкішних вікон. М'які тони сонячних променів підкреслюють вишуканий і тонкий стиль інтер'єру ... Безтурботність. Насолода красою. Комфорт. Ось ідеальне поєднання мистецтва дизайну і якісних матеріалів, здатних втілити дизайнерську ідею в реальність.

Про такі властивості принципово якісних і високо функціональних матеріалів, як наприклад, фурнітура для вікон і дверей ТМ AXOR - розповідали на заході, присвяченому святкуванню Дня Архітектора, фахівці компанії AXOR INDUSTRY.

Масштабне торжество проходило у місті Києві 7 липня, на заході були присутні понад 600 осіб. До інформаційного стенду AXOR INDUSTRY підходили гості, організатори і учасники торжества. Всі бажаючі, що цікавилися можливостями вікон з фурнітурою AXOR, отримували від фахівців компанії докладні відповіді:

AXOR - український виробник, який випускає продукцію європейської якості. Контроль якості продукції AXOR проходить як у власній лабораторії компанії, так і у міжнародному інституті IFT Rosenheim (Німеччина).

Високі функціональні і естетичні можливості фурнітури реалізовані завдяки унікальним розробкам конструкторів компанії з міжнародним досвідом.

Ергономіка і естетика, функціональність і комфорт у використанні - ось основні кити, на яких базуються принципи розробки фурнітури AXOR.

Реалізуючи архітектурні задумки в сучасних житлових комплексах, реконструйованих будинках і приватних котеджах, вікна з фурнітурою AXOR є вагомою перевагою в перемозі на тендерах.

У AXOR INDUSTRY впевнені, що шлях до успіху лежить в прагненні до досконалості: від точності деталей до естетики віконної фурнітури.