06.06.2017

Вперше - Open Day Kids!

3 червня відбувся перший День відкритих дверей (Open Day Kids), організований спеціально для дітей співробітників компанії AXOR INDUSTRY.

IMG_6934.JPG

Де працюють мами і тата? Наскільки великий завод AXOR? Що і як там виробляється? Питань, які цікавили дітей, було безліч. Адже до цього моменту вони тільки чули про новий хай-тек завод - сучасний виробничий комплекс, де працюють їхні батьки. А тепер у них була можливість все це побачити своїми очима.

IMG_7067.JPG

Спершу допитливим дітлахам були вручені фірмові футболки AXOR, одягнувши їх і відчувши себе справжніми аксорівцями, діти вирушили вивчати завод. Величезні приміщення, машини, роботи. Все рухається, працює, шумить ... Тільки й чути було: «Ух-ти ... Вау ... Круто!» Діти, і маленькі і великі, із задоволенням дивилися, як штампуються деталі, як збираються і упаковуються в коробки готові комплекти, як працюють роботи. А чого тільки варто було відвідування складу готової продукції! Тут питання маленьких гостей були справді нетривіальними: - «Ого, яка висота, скільки тут метрів? ... А яка площа заводу? ... А скільки тут коробок в мільйонах?» і т.д. і т.п.


IMG_7207.JPG  IMG_7233.JPG

IMG_7306.JPG  IMG_7097.JPG    
 
Екскурсії проходили по цехам підприємства, де робота йшла за звичним графіком. І найбільш зворушливими моментами були ті, коли діти бачили своїх батьків на робочих місцях щодуху бігли до них. У ці хвилини екскурсії припинялися, щоб діти змогли обійняти батьків і зробити з ними фото. Всі розуміли - ці моменти незабутні!

IMG_7081.JPG  IMG_7085.JPG

IMG_7286.JPG  IMG_7090.JPG

IMG_7260.JPG  IMG_7249.JPG

«Щоб діти змогли краще зрозуміти, як організована робота на нашому заводі і змогли відчути себе частиною виробничого процесу, в програмі дня ми передбачили майстер-класи з работотехніки, - зазначила керівник відділу персоналу AXOR INDUSTRY Марина Васютіна. - З маленьких деталей діти вчилися збирати роботів, які потім «оживали» завдяки дистанційному керуванню. Ми хотіли показати модель того, як у нас на підприємстві з невеликих елементів збирається ціла конструкція. І як кожна деталь важлива в запуску кінцевого продукту».

IMG_7018.JPG  IMG_7023.JPG  
Після захоплюючих майстер-класів діти разом з організаторами свята вийшли на вулицю і організували флешмоб - з гордістю ставши в формі букв логотипу сучасного високотехнологічного заводу AXOR, на якому працюють їхні батьки. Свято відбулося успішно, і діти залишилися дуже задоволені. А найголовніше - вони стали ближче до своїх рідних, тата і мами. Адже для них тепер AXOR - це щось спільне, те до чого причетні і ті, і інші.

IMG_6983.JPG

Компанія AXOR INDUSTRY націлена на розвиток прогресивних відносин між батьками і підростаючим поколінням, піклуючись про те, щоб діти співробітників розуміли, чим займаються їхні батьки і з гордістю про це розповідали своїм друзям.

Запрошуємо продивитися відеосюжет про Open Day Kids: