08.01.2019

«Меезенбург Казахстан» в гостях у AXOR

У рамках ділового візиту представники компанії «Меезенбург Казахстан» відвідали сучасний комплекс з виробництва віконно-дверної фурнітури - завод AXOR в Україні. Зустріч відбулася наприкінці грудня 2018 року. Костянтин Єгоров, генеральний директор ТОВ «Меезенбург Казахстан», а також інші співробітники компанії-партнера, побувавши особисто перший раз на території заводу AXOR, високо оцінили роботу комплексу, систему контролю якості, етапи та плани по розширенню потужностей виробництва і залишилися задоволені інформативністю і продуктивністю даної зустрічі.

IMG_9817.jpg

У першу чергу гості ознайомилися з роботою всіх виробничих точок підприємства: від гальванічного цеху - до ділянки збірки, і навіть пройшли на дільницю очищення води, де реалізована «розумна» система фільтрації стічних вод. Партнери детально цікавилися типами використовуваного обладнання на кожній стадії виготовлення фурнітури, а також новим обладнанням, яке було встановлено в цьому році. 

У 2018 році потужності заводу AXOR поповнилися новими верстатами і лініями збірки, зокрема встановлено обладнання для автоматичної збірки ножиць, робот по збірці мікроліфта-блокатора та інші.

IMG_9846.jpg IMG_9763.jpg

Також гості приділили увагу огляду лабораторії контролю якості, де тестування готової продукції відбувається в режимі нон-стоп 24 години, 7 днів на тиждень. Тут проходить обов'язкову перевірку вибірка з кожної партії виробів AXOR, а також нові розробки компанії.

IMG_9870.jpg

Екскурсію заводом проводили для гостей директор з продажу ТМ AXOR в Євразії Олексій Бєлозьоров, а також директор технічного департаменту компанії AXOR INDUSTRY Віталій Стовбун.

Далі в конференц-румі Віталій представив гостям технічні особливості фурнітури AXOR і розробки компанії. Після чого представники компанії AXOR відповіли на всі питання, що цікавили партнерів.

У ході діалогу гості проявили інтерес до віконного ринку України і темпам його розвитку, а також відзначили впізнаваність бренду AXOR як на внутрішньому ринку, так і його зростаючу популярність на світовій арені.

У підсумку візит був дуже продуктивним, визначені вектори спільного розвитку і поставлені цілі на найближчі періоди.

Компанія AXOR INDUSTRY вдячна партнерам з компанії «Меезенбург Казахстан» за приїзд і висловлює готовність до спільної плідної роботи протягом довгих років.

анонс!.jpg