12.02.2018

Проведено навчальний тренінг для дилерів компанії «Вікна Віконда»

І знову AXOR INDUSTRY відчиняє свої двері для менеджерів дилерських салонів свого партнера - компанії «Вікна Віконда». 6 лютого побачити роботу заводу AXOR, дізнатися про новинки компанії, а також прослухати навчальний тренінг на актуальну для ринку тему приїхали дилери заводу «Віконда» із Запорізької області. Загальна кількість гостей склала 25 осіб.


IMG_9665.JPG

Партнери з великим інтересом взяли участь в екскурсії по заводу, яку провів для них регіональний менеджер AXOR INDUSTRY Роман Петренко. Відвідавши виробничі цехи підприємства, познайомившись з роботою лабораторій заводу, гості, не приховуючи емоцій, ділилися своїми враженнями від побаченого. Після перерви для гостей було проведено навчальний тренінг на тему «Технічні можливості ефективного продажу». Вів тренінг бізнес-тренер, викладач ОДАБА, Кесслер О.І. («Віконний консалтинг»).

IMG_9716.jpg

 У ході тренінгу були детально розглянуті такі питання:
- як задовольнити потреби клієнта з точки зору технічної комплектації вікна,
- як правильно давати рекомендації замовнику з урахуванням його побажань,
- як представляти вигоду і економію для клієнта.

IMG_9738.JPG

Також була дана актуальна інформація по оновленим вимогам програми з енергозбереження IQ Energy. На завершення було проведено «батл» між командами, які отримали завдання представити конкурентні переваги компанії-виробника вікон «Вікна Віконда», в ході якого його учасники побачили, на якій перевазі можна зосередити більше уваги, де зробити акцент і як піднести ту чи іншу інформацію.

Дякуємо представникам партнера за відвідування заводу AXOR і за участь у тренінгу.
Бажаємо слухачам успішного застосування отриманих знань на практиці.

IMG_9759.jpg

Компанія AXOR INDUSTRY завжди відкрита до співпраці з партнерами для досягнення загальних цілей!