26.06.2017

Тренінг з продажу для співробітників компанія WINTERA

Тренінг з продажу для співробітників компанія WINTERA

22 червня в Харкові відбувся виїзний тренінг з продажів, що був організований освітнім центром AXOR Academy.

Партнер AXOR INDUSTRY, компанія Wintera, приділяє велику увагу навчанню своїх співробітників в різних містах своєї присутності. Після того, як тренінг на тему «Ефективні продажі світлопрозорих конструкцій» відбувся в Мелітополі - аналогічні заняття пройшли і для менеджерів і дилерів партнера в Харкові.

Таким чином, співробітники Wintera в повному складі з різних міст України готуються до сезону продажів, вивчивши і освіживши в пам'яті такі важливі питання по даній темі:
- виявлення потреб потенційного замовника,
- презентація конкурентних переваг продукції Wintera,
- «прив'язка» клієнта до компанії,
- боротьба із запереченнями,
- розбір помилок під час практичних завдань по презентації продукції.

«Тренінг пройшов на одному диханні, - зауважив після закінчення заходу бізнес-тренер Олег Кесслер. - Всі учасники буквально схоплювали матеріал на льоту і брали активну участь у міні-змаганнях під час практичних завдань».

Регіональний менеджер AXOR INDUSTRY Роман Петренко, який провів для присутніх презентацію продукції AXOR, також зазначив жвавий інтерес аудиторії до нової інформації, особливо учасників зацікавив хіт сезону від AXOR - система First Tilt зі спеціальною ручкою з ключем.

Бажаємо учасникам тренінгу високих продажів. І з таким же позитивним настроєм зустріти нові і нові сезони з великими результатами.